Multifunkční svítilny

2 položek celkem
gdfgfg
254 Kč

Praktická svítilna, která v sobě ukrývá 13 velice užitečných pomocníků jako například nůžtičky, pilník nebo různé druhy šroubováků.

Kód: 2790
33362 3 multifunkcni svitilna 8v1 kx7712
322 Kč

Senzační svítilna s mnoha funkcemi vyrobená s důrazem na každý detail. Díky této multifunkční svítilně se už nebudete bát žádné krizové situace.

Kód: KIK_77712

Multifunkční svítilna funguje skvěle především jako záložní zdroj světla v domě. Jedná se o nepostradatelnou výbavu do každé domácnosti. Svítilny, které nabízíme, jsou lehké a skladné, jednoduše je vložíte do batohu, do příruční kapsy na kole a dokonce i do kapsy u kalhot. Řidičům doporučujeme doplnit o jednu svítilnu povinnou výbavu svého auta nebo motocyklu.

Hlava svítilny slouží jednak jako plnohodnotné příruční světlo, jednak v sobě ukrývá sadu různých nástrojů. Dobrodruzi a cestovatelé upotřebí klasický nožík, ostrou pilku, otvírák na plechovky a lahve, praktický kompas nebo škrabku na ryby. Domácí kutilové využijí silný magnet, šikovné kladívko nebo tři druhy šroubováků. Dámy jistě ocení manikúrní pilník a nůžky na úpravu nehtů. Některé svítilny navíc slouží jako nabíjecí porty pro USB a mobilní telefon.

Výkonné diody vydávají jasné bílé světlo, které lze u většiny svítilen přepnout do nouzového režimu s výstražným červeným světlem. Navíc můžete volit mezi třemi intenzitami svícení - slabší, silnější nebo blikání. Dražší modely dokáží problikávat v režimu SOS.

Mezi nabízenými svítilnami najdete takové, které lze nabíjet USB kabelem, pomocí slunečního záření nebo nabíječkou. Vždy záleží na konkrétním typu, vybavení a funkcích konkrétní svítilny.