Čtečky paměťových karet

1 položek celkem
AK219 ak219r2
189 Kč

Univerzální čtečka paměťových karet All in One s rozbočovačem USB připojená k počítači pomocí vestavěného kabelu USB.

Kód: 57437

Možná nepatříte mezi IT specialisty ani odborníky na počítačové vybavení. Ale i úplný počítačový laik má obvykle povědomí o tom, co je to čtečka paměťových karet.

Čtečky paměťových karet jsou zařízení, která slouží k zápisu a čtení dat na paměťových kartách telefonů, videokamer, fotoaparátů a tabletů. Obecně se dělí na interní, které jsou součástí základní desky počítače, a externí, kdy je čtečka prostředníkem mezi kartou a počítačem. Pomocí USB kabelu se jednoduše zapojí přímo do počítače, televize nebo notebooku.

Pokud přemýšlíte jakou z externích čteček vybrat, doporučujeme dát přednost takové, která podporuje vámi používané paměťové karty. Záleží totiž na typu karty, kterou má čtečka přečíst, a také na její rychlostní třídě, tedy rychlosti, s jakou je schopna přenášet data. Univerzální čtečky dokážou při maximální možné rychlosti přečíst různě formáty, od SD karet až po MicroSD karty.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení