Deky a povlečení

Nejprodávanější

2 položek celkem
q5qw1ygpCBX195002BING
104 Kč

Povlak na polštář Bing.

Kód: 49352
0fhhwns9CBX185004PAW
104 Kč

Povlak na polštář Paw Patrol.

Kód: 49367

V domácnosti jich není nikdy dost. Jedna je v ložnici schovaná pod polštářem, druhá v obývacím pokoji úhledně složená v komodě, další visí přes rám dětské postýlky. Pár jich máte taky v truhle na terase pro případ, že už letní noci nebudou tak teplé. Každá trochu jiná a přesto všechny krásně hebké a teplé, připravené nás obejmout a zahřát. Víte už nyní, která deka vám chybí?

Po hřejivé dece obvykle sáhneme v případě, kdy se chceme cítit komfortně. A tento úkol splní dokonale televizní deka s rukávy. Do deky se jednoduše oblečete, zachumláte a v okamžiku se příjemně zahřejete. Deka vás doslova zahalí od hlavy po paty a přesto vaše ruce zůstanou volné, abyste mohli sáhnout po své oblíbené knížce nebo šálku teplého nápoje.

Trápí vás problém neustále chladných končetin? Syndromem studených nohou trpí hlavně ženy. Cévy do nohou nepřivádí dostatečné množství okysličené krve a nohy jsou v okamžiku jako led. Mějte v těchto chvílích po ruce teplou deku, ve které se budete cítit jako ryba ve vodě. Nebo spíš jako mořská panna? Originálně řešený střih deky v provedení rybího ocasu s ploutví zaujme nejen svým designem, ale především kvalitním zpracováním.

Ve chvílích pohody a odpočinku nám dokonalou službu udělá také vyhřívací deka. Modelem, který nabízíme, se mohou současně přikrýt až 2 zimomřiví jedinci, a díky dostatečně dlouhému elektrickému kabelu nemusíte řešit, jak připojit přikrývku ke zdroji elektrické energie.

Tak jak měníme svůj šatník během různých ročních období, sluší se také naší posteli několikrát za ten čas vyměnit ložní prádlo. Během roku bychom to měli dělat pravidelně především z důvodu hygieny. V prostěradlech, peřinách i povlečení se rádi množí roztoči, drží se v nich prach, vlasy a různé nečistoty. Pokud se navíc povlečení časem okouká, je příjemné obměnit vzhled naší postele tou nejjednodušší cestou - koupit povlečení nové. Zkuste vyměnit jednobarevné povlečení za vzorované, povlečení v tlumených barvách vyměnit za to v pastelových nebo barevných tónech.