Atrapy bezpečnostních kamer

4 položek celkem
ATRAPA KAMERY KAMERA KOPULKOWA KOPULKA LED IR DUZA (1)
113 Kč

Atrapa bezpečnostní kamery má velmi realistický vzhled podpořený imitací infra přisvícení.

Kód: 9975099
pol pl Atrapa kamery kamera ir led zewnetrzna nocna 726 1
181 Kč

Atrapa bezpečnostní kamery má velmi realistický vzhled podpořený imitací infra přisvícení.

Kód: 4568005
pol pl Atrapa kamery kamera monitoring zewnetrzna led 718 1
264 Kč

Velice realistická atrapa bezpečnostní kamery vyrobená z plastu, vhodná pro vnější a vnitřní použití.

Kód: 2345356
pol pl Atrapa kamery solarna czujnik ruchu zmierzchu led 3019 8
268 Kč

Multifunkční zařízení, které slouží jako zahradní lampa a zároveň jako atrapa bezpečnostní kamery.

Kód: 4568146

Úkolem bezpečnostních kamer je sledovat a střežit určitý prostor. Jedná se o efektivní a nejspíš nejvíce využívané elektronické zabezpečení objektů. Záběr monitorovacích kamer může být různě široký, od sledování určitého místa, přibližování detailů až po natáčení digitálních záznamů. Termokamery navíc dokáží odhalit nežádoucí objekty a osoby i v naprosté tmě. Některá moderní monitorovací zařízení lze dokonce ovládat pomocí mobilního telefonu.

Prvotní investice do nákupu monitorovacího zařízení jsou většinou nemalé. Pořizovací náklady se násobí počtem zařízení, která mají určitý objekt nebo prostor hlídat. V případě, že chcete před definitivním rozhodnutím k nákupu kamery pouze vyzkoušet, levné atrapy bezpečnostních kamer jsou k tomuto účelu ideální. Realisticky vyvedené makety různých tvarů věrohodně blikají a působí jako prevence vloupání a krádeží.

Potřebujete zvýšit produktivitu zaměstnanců na pracovišti? Investujete do plastových napodobenin reálných kamer. Jsou určené pro venkovní i vnitřní použití a díky pohyblivému kloubu můžete oko kamery nasměrovat právě tam, kam zrovna nejvíce potřebujete.

Řešíte, jak ještě více posílit ostrahu vašeho majetku? Bezdrátové atrapy bezpečnostních kamer s detekcí pohybu a blikající LED diodou jsou propracované do nejmenších detailů. Plasové pouzdro včetně objektivu představuje dokonalou kopii skutečného zabezpečovacího systému, která spolehlivě odradí všechny potenciální zloděje nebo vandaly.