Autíčka na ovládání

Nejprodávanější

Samochod Aerodynamiczny Wyrzutnia Pompka Balony (1)
259 Kč –34 %
Aerodynamický odpalovač autíček, 14155
Ihned k odeslání (3 ks)
60924
Původně: 259 Kč  (–34 %)
169 Kč
vdfvd
Kvadrokoptéra Silverlit 84540, 4 kanál
Ihned k odeslání (2 ks)
20311
 
749 Kč
2 položek celkem
vdfvd
749 Kč

Futuristický let ze společnosti Silverlit s inovativním čtyřkanálovým 2,4 GHz galaxovým stabilizovaným miniaturním quadrocopterem, představujícím pozoruhodně manévrovatelné UFO...

20311
Samochod Aerodynamiczny Wyrzutnia Pompka Balony (1)
259 Kč –34 %
169 Kč

Aerodynamický odpalovač autíček zavede děti do světa fyziky, zábavnou formou ukáže, že věda může být radost. Má pozitivní vliv na vývoj dítěte.

60924

Snad každého muže fascinují krásná a rychlá auta. Když je řídí, chovají se častokrát jako malí kluci. A malí kluci si přejí být dospělí, aby mohli točit volantem a šlapat na pedály jako to dělá táta nebo děda. Než vyrostou, mohou trénovat různé manévry s RS modely, které jsou věrnými kopiemi reálných aut.

Mezi nejmenší modely patří mini RC vozy s integrovanou baterií, která se dobíjí přes dálkové ovládání. Jednoduchý ovladač se hodí pro drobné ručičky nejmladších dětí a schované v plechovce jsou originálním dárkem pro všechny hravé dospělé, kteří našli zálibu v závodění s malými modely aut.

Spoustu zábavy si děti i dospělí užijí také s rotujícím autem. Autoakrobat s 5 koly umí v okamžiku změnit styl jízdy a díky tomu se hravě vypořádá s každým terénem. Všechny zátarasy, které mu přijdou do cesty, jsou pro něj výzvou. Vytvořte originální překážky a sledujte, jak je zdolává s neuvěřitelným nasazením, a zároveň obdivujte světelné efekty, které doprovází každý akrobatický kousek.

Nejoblíbenější hračka bývá jen jedna a mnoho z nás na ni s láskou i po letech vzpomíná. RC model závodního auta značky Ferrari, určený výhradně pro děti, se řadí mezi to nejlepší, s čím se mohou nejmenší závodníci učit jezdit. Je vyrobený z kvalitního plastu, který odolá rychlým nárazům a nečekaným pádům.

Rodinu stavebních strojů v naší nabídce zastupuje kvalitní plastový buldozer vybavený kovovou lžící a gumovými koly. Odolný RC model získává energii z integrovaného akumulátoru a dobíjí se přes USB kabel. Podporujte děti ve hře a nechte je tvořit vlastní svět. S trochou fantazie se ve staveniště může proměnit dětský pokoj, městské pískoviště nebo zapomenutý kout vaší zahrady.

V roce 2007 přivedl filmový producent Steve Spilberg na filmová plátna příběh o mluvících autorobotech, která zachraňují svět. Film Transformers zaznamenal neuvěřitelný úspěch a transformující autoboti, kteří se umí změnit z auta na robota a zase zpět, si ze dne na den získali miliony obdivovatelů po celém světě. Pokud patříte mezi skalní fanoušky, auto 2v1 na dálkové ovládání nesmí chybět ve vaší sbírce!

Létání fascinuje lidstvo odjakživa. Nadpřirozené bytosti s křídly byly v některých kulturách uctívané a létající stroje považovány za dopravní prostředek budoucnosti. Vedle monstrózních vzducholodí a obřích dopravních letadel působí drony jako trpaslíci, ale lidé do nich vkládají velké naděje. V budoucnosti by mohli například doručovat zboží a větší modely prý budou sloužit jako jednoduchý přepravní prostředek. Do té doby si na modelu kvadrakoptéry můžeme vyzkoušet, na jakém principu toto létající zařízení funguje a jaké nabízí možnosti. Váhu dronu nesou horizontální vrtule a k ovládání směru a výšky letu slouží radiově řízený vysílač. Některé modely lze dokonce řídit pomocí aplikace v mobilním telefonu a ty nejlepší dokonce umí natáčet kvalitní letecké videozáznamy.