Pelíšky

3 položek celkem
AG602A ag602a 02
217 Kč

Pohodlný a estetický pelíšek pro vašeho domácího mazlíčka.

Kód: 59895
AG602B ag602b 02
217 Kč

Pohodlný a estetický pelíšek pro vašeho domácího mazlíčka.

Kód: 58860
pol pl Legowisko z poduszka dla psa kota lozko kojec xl 2713 1 Kód: 4568017

Z vlastních zkušeností moc dobře víme, že si domácí mazlíčci umí udělat pohodlí snad kdekoli. Ležet v posteli je pro psi a kočky vrcholem blaženosti a nejvyšší poctou zároveň, nepohrdnou však obvykle ani polstrovaným křeslem nebo obyčejnou židlí, a často si s radostí ustelou jen na staré dece nebo roztrhaném ručníku. S oblibou obývají také různé koše a krabice jako úkryt, ve kterém se zároveň cítí bezpečně.

Pokud se i přesto rozhodnete dopřát svému domácímu mazlíčkovi útulný pelíšek, kupujte produkty z kvalitních a odolných materiálů. Pelíšky pro domácí mazlíčky by se měly snadno udržovat v čistotě. Odpočívadla z umělého vlákna bývají snadno omyvatelná, nečistoty z plstěného materiálu jednoduše vysajete. V případě, že vyberete některý z polstrovaných polštářů informujte se, jakým způsobem se čistí, popřípadě zda je vhodné ho dávat do pračky.

Tušili jste, že dospělá kočka prospí až 18 hodin denně? To už je slušný výkon. Vaše kočka si proto zaslouží odpočívadlo, které jí zajistí pocit klidu a bezpečí. Pelíšky pro kočky jsou hodně podobné psím pelechům. Luxusní modely jsou vyrobené z kvalitních přírodních materiálů vyplněné měkkými polštáři nebo kožešinou. Nejen praktická ale i stylová jsou závěsná odpočívadla, která lze jednoduše upevnit na stěnu nebo na topení.

Spánek a lelkování kočky s oblibou prokládají spontánní hrou s kočičími hračkami, která simuluje číhání a útok na kořist. Kočky rády honí míčky, loví plyšové myši, skáčou po barevných střapcích na gumě a dalších návnadách. Právě k takovým aktivitám jsou vhodné tzv. kočičí tunely. Vyrábějí se z podobných materiálů, jako kočičí škrabadla, a různé typy tunelů seženete v rozmanitých barevných provedeních.

Nemůžete se v široké nabídce tunelů pro kočky zorientovat? V tomto případě vás možná zaujme informace, že mezi nejvyhledávanější spojovací tunely patří šedý tunel s otvory a s dekorací. Schovejte kočce do tunelu oblíbený pamlsek nebo provlečte otvorem zajímavé lákadlo a pozorujte, co vše kočka vymyslí, jen aby se dostala k zasloužené odměně.