Zahradní přepravní vozíky

Nejprodávanější

35933 zahradni vozik s vyklopnymi boky nosnost 350 kg 9040
 
3 189 Kč
2 položek celkem
35732 31 malatec zahradni prepravni vozik vyklopny 350 kg cerna 9043 Kód: ISO_913984
35933 zahradni vozik s vyklopnymi boky nosnost 350 kg 9040
3 189 Kč

Každý milovník zahradnictví velmi dobře ví, že často se vyskytují situace, kdy potřebujete přepravovat těžší zboží. 

Kód: ISO_914015

Máte často pocit, že si práci na zahradě zbytečně komplikujete? Přenášíte víc věcí najedou, ty vám padají z rukou a možná cestou něco rozbijete, vysypete nebo rozlijete. A to pak bývá výsledek vaší snahy spíš k vzteku než k užitku, že? Ani dopravit těžší břemena nemusí být vždy ve vašich silách a možnostech. Navrhujeme vám proto zapojit do práce nového člena široké rodiny zahradního vybavení - jednoduchý a zároveň multifunkční přepravní vozík, který oceníte při přepravě různorodého materiálu nejen na zahradě.

Čím můžete ručí zahradní vozík naplnit?
- zahradním substrátem
- podzimním listím
- posečenou trávou
- seřezanými větvemi
- kůrou, dřevem, kamením a cihlami

K přepravě běžného nákladu doporučujeme zahradní výklopný vozík Malatec. Je vyrobený z velmi pevného a odolného plastu. Navíc ho můžete použít právě tak, jak zrovna potřebujete - někdy jako vozík, jindy jako vyklápěč nebo klasické zahradní kolečko.

Velice praktické jsou ruční zahradní vozíky s výklopnými boky. Pyšní se kvalitní stabilní konstrukcí a jsou vybavené vyjímatelnou výplní z látky, díky které z vozíku nepropadne ani smítko! Tyto typy vozíků nabízíme v různých velikostech s nosností nákladu 350 do 600 kg.

Všechny zahradní vozíky dodáváme s praktickou a pohodlnou rukojetí.