Zahradní přepravní vozíky

Máte často pocit, že si práci na zahradě zbytečně komplikujete? Přenášíte víc věcí najedou, ty vám padají z rukou a možná cestou něco rozbijete, vysypete nebo rozlijete. A to pak bývá výsledek vaší snahy spíš k vzteku než k užitku, že? Ani dopravit těžší břemena nemusí být vždy ve vašich silách a možnostech. Navrhujeme vám proto zapojit do práce nového člena široké rodiny zahradního vybavení - jednoduchý a zároveň multifunkční přepravní vozík, který oceníte při přepravě různorodého materiálu nejen na zahradě.

Čím můžete ručí zahradní vozík naplnit?
- zahradním substrátem
- podzimním listím
- posečenou trávou
- seřezanými větvemi
- kůrou, dřevem, kamením a cihlami

K přepravě běžného nákladu doporučujeme zahradní výklopný vozík Malatec. Je vyrobený z velmi pevného a odolného plastu. Navíc ho můžete použít právě tak, jak zrovna potřebujete - někdy jako vozík, jindy jako vyklápěč nebo klasické zahradní kolečko.

Velice praktické jsou ruční zahradní vozíky s výklopnými boky. Pyšní se kvalitní stabilní konstrukcí a jsou vybavené vyjímatelnou výplní z látky, díky které z vozíku nepropadne ani smítko! Tyto typy vozíků nabízíme v různých velikostech s nosností nákladu 350 do 600 kg.

Všechny zahradní vozíky dodáváme s praktickou a pohodlnou rukojetí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení