Oblečení na motocykl

Nejprodávanější

2 položek celkem
AG221C ag221c 21
649 Kč

Moto přilba v retro stylu, velikost L. Ideální pro motocykly, mopedy nebo skútry! Sada obsahuje také stylové brýle a odnímatelný kšilt.

Kód: 4556602
AG177B ag177b 02
159 Kč

HD Vision brýle pro řidiče 100% UV ochrana. Vaše oči chrání i z boku! Univerzální velikost! Brýle jsou vhodné pro jízdu v mlze, dešti, v noci i při zhoršených podmínkách.

Kód: 2372

Jezdíte na motorce? Znáte ten osvobozující pocit, když na ni usednete a přidáte plyn? Umocněte zážitek z cestování na motorce a dolaďte nezbytnou výbavu každého motorkáře! Stylové brýle na motorku primárně chrání vaše oči před nepříznivými podmínkami jako je vítr, déšť, přímé sluneční paprsky a dotěrný létající hmyz. Ty naše navíc dokonale povýší váš celkový motorkářský outfit!

Důležitým aspektem při výběru brýlí pro motorkáře je kvalita materiálu, ze kterého jsou brýle na motocykl vyrobeny. Ten určuje, zda budou moto brýle pohodlné a zda vám budou perfektně sedět na obličeji. Měly by přilnout tak, aby se pod ně nedostal vítr, prach ani sebemenší hmyz. Jen tak ochrání vaše oči dokonale.

A proč si jízdu na motocyklu neužít originálně v duchu retra? Styl doladíte vtipnými retro brýlemi na motocykl z naší nabídky.

Pohodlné motorkářské rukavice oceníte při jízdě na motorce, skútru nebo čtyřkolce. Nabízíme je v kvalitním provedení a moderním vzhledu.

Přejeme vám mnoho šťastných kilometrů v sedle vašeho motocyklu :-)