UV lampy

1 položek celkem
pol pl Lampa UV 6462 6462 1 (1)
979 Kč

Profesionální duální lampa 48 W s novou generací diod dual LED pro profesionální i domácí použití. Konec řešení jaký druh gelu máte - tato lampa vytvrdí vše! Vytvrzuje všechny...

Kód: 2724

Čisté a upravené nehty jsou vizitkou každého z nás. Především něžné pohlaví si na pěkné nehty potrpí. Technologie gelových nehtů ženám umožňuje mít nehty dlouhodobě dokonale upravené. Pro některé ženy jsou reprezentativní ruce nutností, součástí image a životního stylu, pro jiné jde o jednoduchý způsob, jak posílit své, od přírody slabé nehty.

UV lampa je základním vybavením každého nehtového studia zaměřeného na úpravu gelových nehtů. Díky cenově dostupným lampám na umělé nehty se nyní může stát specialista na gelové nehty i z vás!

  • Levné mini UV lampy a kapesní LED lampy můžete mít stále po ruce a svépomocí si upravit poškozené nehty v pohodlí domova i na cestách.
  • Profesionální UV lampa s časovačem má vestavěnou podložku pro pohodlí rukou i nohou a speciální zrcadlovou komoru, která dokonale pracuje s ultra-fialovým světlem uvnitř sušičky. Každá vrstva gelu je v okamžiku krásně vytvrzená a suchá.