OZNÁMENÍ PRO VŠECHNY ZÁKAZNÍKY: Z kapacitních důvodů všech našich přepravců se může prodloužit doba doručení balíčků o 1 - 2 dny. Z naší strany s tím bohužel nic dělat nelze. Děkujeme za pochopení.

Trezor digitální 230x170x170mm, černá, 8799

Kód: ISO_913794
Neohodnoceno
Značka: ISO
699 Kč
Skladem (> 10 ks)
Můžeme doručit do:
9.12.2020

Elektronický trezor je perfektním řešením pro ukládání cenných, cenných předmětů ve vašem vlastním domě, kanceláři nebo na jiném místě, kde je důležité zabezpečit cennosti a dokumenty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • barva: černá
  • materiál: ocel
  • napájení: 4x AA baterie (součástí balení)
  • rozměry (délka / šířka / výška): 23/17,5 / 17 cm
  • hmotnost: 2,5 kg
  • hmotnost při balení: 2,7 kg

VČETNĚ

  • elektronický trezor
  • 4x baterie AA
  • 2 klávesy
  • 2 upevňovací kolíky se šrouby

Elektronický trezor je perfektním řešením pro ukládání cenných, cenných předmětů ve vašem vlastním domě, kanceláři nebo na jiném místě, kde je důležité zabezpečit cennosti a dokumenty . Trezor bude fungovat také v hotelovém pokoji, kde zajistí klid hostů v něm ubytovaných, kteří budou schopni bezpečně uložit nejen platební prostředky, ale i cestovní doklady. 

Rozměry prostoru uvnitř trezoru umožňují, aby se vešel do plechů s maximální velikostí A5 a všech druhů malých předmětů vysoké hodnoty. Spodní část trezoru může být potažena přiloženým materiálem . Chrání vaše šperky nebo jiné cennosti před náhodným poškozením nebo poškrábáním. Na přední straně dveří je elektronický ovládací panel. Je napájen ze 4 baterií (součástí sady). Máme také přístup k tradičnímu zámku klíčů . Umožňuje nouzové otevření trezoru    pokud zapomenete svůj kód. Klíč by proto měl být skrytý mimo trezor, aby nedovolil neoprávněný přístup. Na dveřích je nainstalován knoflík pro otevření bezpečných dveří . Signalizační LED nad panelem poskytují informace o stavu baterie a také o tom, zda činnosti vykonáváme správně. Když je třeba baterii vyměnit, LED se po otevření trezoru otevře. Pomocí panelu můžete nastavit a změnit svůj osobní přístupový kód. Pokud je přístupové heslo zadáno třikrát nesprávně, ozve se výstražný tón a klávesnice se zamkne na 30 sekund.    

Sada také obsahuje montážní kolíky, které vám umožňují připevnit trezor ke zdi nebo skříni skrz otvory v zadní části .

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Trezory a sejfy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg
MSV: 14B502

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: