Obal proti krádežím - bankovní karta, AG315

Kód: 302
Neohodnoceno
Značka: APT
123 Kč –52 %
etui 3
123 Kč –52 % 59 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
22.4.2021

!! Obal proti krádežím na platební karty !! Jsou pro Vás zprávy o krádežích peněz z bezkontaktních a kreditních karet nebo údajů z identifikačních karet znepokojující? Všude se o těchto případech můžeme doslechnout. Bojíte se, že Vám někdo naskenuje Vaši platební kartu a vykrade Vám bankovní účet? Jestli máte bezkontaktní platební kartu, která umožňuje transakci pouhým přiblížením, může se to stát i Vám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

!! Obal proti krádežím na platební karty !!
 
Jsou pro Vás zprávy o krádežích peněz z bezkontaktních a kreditních karet nebo údajů z identifikačních karet znepokojující? Všude se o těchto případech můžeme doslechnout. Bojíte se, že Vám někdo naskenuje Vaši platební kartu a vykrade Vám bankovní účet? Jestli máte bezkontaktní platební kartu, která umožňuje transakci pouhým přiblížením, může se to stát i Vám. Zloději se stačí přiblížit scanerem k Vaší peněžence a může získat všechny údaje potřebné pro vyprázdnění Vašeho účtu. Ale my máme pro Vás řešení! Hit posledních měsíců, speciální OBAL NA KARTY. Díky němu se můžete chránit před těmito situacemi, před krádežemi Vašich údajů nebo peněz.
 
Jak to funguje? 
Je to velmi jednoduché. Stačí umístit kartu do speciálního OBALU, který zablokuje scanování údajů z Vaší karty. Sám OBAL je velmi odolný na vlhkost nebo poškození. Pokud budete mít své karty v OCHRANNÉM OBALU, opravdu zablokujete možnost nascanování Vaši údajů na kartě a ochráníte se před nepříjemnostmi spojenými se ztrátou peněz na Vašem účtu. Obal je tak tenký, že nebudete mít potíže s efektem „přeplněné” penženky.
  • Ideálně se hodí pro všechny karty standardních rozměrů.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Originální dárky a gadgets
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
MSV: 102B02

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: