Ajurvédské brýle pro zlepšení zraku, AG417A

Kód: 1053
Neohodnoceno
Značka: VOG
109 Kč
Skladem (> 10 ks)
Můžeme doručit do:
26.1.2021

Ajurvédské brýle sloužící ke korekci potíží typu: krátkozrakost dalekozrakost presbyopie (stařecká vetchozrakost) raná fáze šedého zákalu Tyto brýle jsou zhotoveny solidně a precizně. Bezčočkové brýle mají zvláštní ajurvédský vzor používaný s úspěchem tisíce let k léčení očních vad.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ajurvédské brýle sloužící ke korekci potíží typu:

  • krátkozrakost
  • dalekozrakost
  • presbyopie (stařecká vetchozrakost)
  • raná fáze šedého zákalu


Tyto brýle jsou zhotoveny solidně a precizně. Bezčočkové brýle mají zvláštní ajurvédský vzor používaný s úspěchem tisíce let k léčení očních vad.

Ajurvédské brýle obraz ani nezmenšují, ani nezvětšují. Korigují však oční vady, takže obraz vnímáme jako ostřejší. Vhodné jak pro ženy, tak pro muže.

 

Cítíte-li, že se váš zrak večer zhoršuje, po práci s počítačem máte unavené oči nebo již nosíte čočkové brýle a chcete, aby si oči odpočinuly od nošení čoček, pak ajurvédské brýle jsou pro vás jako stvořené!

První efekty nošení brýlí lze pocítit již po prvním nasazení a první léčebné výsledky je možné zaznamenat už po 3-5 dnech používání. První stálé efekty se objevují po zhruba 6 týdnech používání.

Jak je používat?

Noste brýle každý den po dobu asi 6 týdnů. Začněte 2-3 hodiny denně – během čtení, psaní, sledování televize, při práci s počítačem a během jednoduchých prací v domácnosti a váš cenný zrak se vám rychle spraví (nepoužívejte během podstatných činností, jako je řízení vozidel nebo obsluha strojů!).

Záruka 24 měsíců.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika a zdraví
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
MSV: 4B401

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: