OZNÁMENÍ PRO VŠECHNY ZÁKAZNÍKY: Z kapacitních důvodů všech našich přepravců se může prodloužit doba doručení balíčků o 1 - 2 dny. Z naší strany s tím bohužel nic dělat nelze. Děkujeme za pochopení.

Dětské bubny set XL, 1551

Kód: 2417
24 hodnocení
Značka: ISO
620 Kč –21 %
2144 1 detske bubny set xl 1551
620 Kč –21 % 489 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Pokud vaše dítě miluje hudbu: hraje, tančí a zpívá -  tohle bubny budou pro něj skvělý dárek!  Nechte  jej rozvíjet svou kreativitu, pocit rytmu, vášně nebo skvělý talent. Přítomnost hudby  pozitivně ovlivňuje vývoj dítěte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud vaše dítě miluje hudbu: hraje, tančí a zpívá -  tohle bubny budou pro něj skvělý dárek!  Nechte  jej rozvíjet svou kreativitu, pocit rytmu, vášně nebo skvělý talent. 

Přítomnost hudby  pozitivně ovlivňuje vývoj dítěte. Zaměřuje pozornost, učí myšlení a podporuje představivost.  Dítě projevuje zájem o hraní hraček, tanců, zpívá a snaží se v prvních letech života hrát jednoduché nástroje. 

Přítomnost hudby ve vývoji dítěte má určitě pozitivní efekt. První známky hudebního talentu se objevují u velmi malých dětí. Možná je to váš domov, který se narodil dalšímu virtuózovi bubnů!

Hračka určená pro děti starší 3 let.
 
Obsah balení:
  • velký buben - šlapák
  • 2 malé bubny
  • 2 středně velké bubny
  • deska
  • paličky
  • stolice

Doplňkové parametry

Kategorie: Hudební hračky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
MSV: S1 - SPR
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: