KIK KX5114_1 Protiskluzová páska 5 m x 2,5 cm - černo-žlutá

Kód: KIK_75114_1
Neohodnoceno
Značka: KIK
124 Kč
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
29.3.2023
Možnosti doručení

Protiskluzová páska je nejjednodušším a nejúčinnějším prostředkem proti uklouznutí. Je vyrobena z PVC, na kterém je nanesena protiskluzová vrstva z korundových zrn.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Protiskluzová páska je nejjednodušším a nejúčinnějším prostředkem proti uklouznutí. Je vyrobena z PVC, na kterém je nanesena protiskluzová vrstva z korundových zrn. Ze spodní strany je opatřena velmi kvalitním lepidlem, které umožňuje rychlou a efektivní aplikaci a zaručuje dlouhou životnost protiskluzové pásky.

Využití:

Protiskluzové pásky se nejčastěji používají na schodiště v oblasti okraje schodů, nášlapy, stupátka, žebříky, ke vstupu budov, na kluzké podlahy a všude tam, kde hrozí nebezpečí uklouznutí. Používají se pro veřejné budovy, kanceláře, hotely, výrobní prostory, skladiště, sportoviště, ale rovněž lze pásky výborně využít i pro rodinné domy a vstupy do bytových budov. Využití najdou rovněž na sportovních potřebách, jako jsou koloběžky, skateboardy apod.

Aplikace:

Odstraněním papírové fólie, chránící lepící vrstvu a nalepením na očištěný, odmaštěný a suchý povrch. Před aplikací na porézní povrchy doporučujeme použití penetračního nátěru. Aplikační teplota minimálně 10 °C.

Technické specifikace:

  • Materiál: PVC, korundová zrna
  • Barva: černo-žlutá
  • Struktura: hrubá
  • Šířka pásky: 2,5 cm
  • Délka pásky: 500 cm
  • Teplotní odolnost: od - 30 °C do + 70 °C

Doplňkové parametry

Kategorie: Dům a zahrada
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.098 kg
MSV: 125D03

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: