Inteligentní plastelína, elektrická - zlatá

Kód: 560
Neohodnoceno
Značka: GFT
135 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Inteligentní plastelína je zábavná hmota, kterou je radost žmoulat v ruce, natahovat, koulet, válet, trhat nebo roztahovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inteligentní plastelína je zábavná hmota, kterou je radost žmoulat v ruce, natahovat, koulet, válet, trhat nebo roztahovat. Až Vás někdo naštve, nemusíte mlátit do stolu a řvát, ale pouze si stačí vzít do ruky tuto šikovnou věcičku, která slouží jako velmi účinná antistresová pomůcka.

Tuto hmotu, vyrobenou na silikonovém základě, odlišuje několik překvapujících fyzikálních vlastností. Inteligentní plastelína je díky svojí konzistenci velmi podmanivá a nedovoluje člověku nechat ji v klidu.

Každá plechovka obsahuje 80 g plastelíny.

  • Elektrická plastelína - Tento druh Inteligentní plastelíny Vás oslní krásným perleťovým třpytem a leskem. 
  • Magnetická plastelína - Tento druh patří mezi nejoblíbenější. Tato plastelína s magnetickými vlastnostmi si dobře rozumí s magnetem. Silnější magnet jí k sobě přitáhne, slabší magnet může manipulovat například s jednotllivými vlákny.

    Balení obsahuje i velmi silný magnet. Tato 12 milimetrová krychle dá magnetické inteligentní plastelíně jasně najevo, kdo je tady šéfem.

  • Svítící plastelína - Jak již název napovídá, tento druh Inteligentní plastelíny ve tmě svítí. Má totiž luminiscenční vlastnosti. Stačí jí nabít pod lampou, zhasnout a poté se už můžete kochat její magickou září. Tato skutečnost z ní dělá ideální hmotu k různým pokusům. Můžete na ní kreslit nebo vytvářet světelné fotografie.

  • Teplocitlivá plastelína - Tento typ je velice atraktivní, mění totiž barvu podle své teploty. Stačí se dotknout plastelíny šálkem kávy nebo rukou, a ihned odhalí novou barvu. Když jí necháte vychladnout v ledničce, původní barva se navrátí.

  • Základní plastelína - Tento typ plastelíny nejvíc připomíná běžnou plastelínu, ovšem pouze vzhledem. Má všechny unikátní fyzikální vlastnosti inteligentní plastelíny. Odstraňuje stres a přináší více zábavy do kanceláře. Základní inteligentní plastelína má rozdílné fyzikální vlastnosti podle toho, jak s ní zacházíte. Natahuje se - pokud jí chytnete na dvou koncích a potáhnete, chová se jako žvýkačka. Trhá se - pokud jí chytnete na dvou koncích a prudce trhnete, roztrhne se.

 

Rozměry:

  • Průměr plechovky: 8,5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské zboží
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
MSV: poslední kus
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: