Solarbot 3v1

Kód: 793
Neohodnoceno
Značka: DAALO
309 Kč –16 %
0073603 solarbot 3v1
309 Kč –16 % 259 Kč
Ihned k odeslání (9 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Demonstrace využití solární (sluneční) energie Seznámí i ty nejmenší s alternativním zdrojem napájení Bez nutnosti napájení bateriemi - solární pohon Součástí pěkného balení veškeré potřebné díly včetně motorku Unikátní stavebnice 3 solárních modelů, která má za cíl zábavnou formou seznámit zejména děti a mládež s možnostmi využití solární energie.Stavebnice resp.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Demonstrace využití solární (sluneční) energie
  • Seznámí i ty nejmenší s alternativním zdrojem napájení
  • Bez nutnosti napájení bateriemi - solární pohon
  • Součástí pěkného balení veškeré potřebné díly včetně motorku
Unikátní stavebnice 3 solárních modelů, která má za cíl zábavnou formou seznámit zejména děti a mládež s možnostmi využití solární energie.Stavebnice resp. modely z ní vytvořené jasně demonstrují možnosti využití solární (sluneční) energie, čímž u mnohých rozvíjí fantazii a nabízí nové řešení jak alespoň částečně zpomalit nešetrné zacházení s přírodou.
 
 
Hrát si s touto solární stavebnicí Vás jen tak brzy neomrzí. Stavebnice obsahuje spoustu součástek (včetně motoru a solárního článku), které je možno sestavit bez potřeby jakéhokoliv lepidla, pomocí dílů je možno postavit celkem 3 různé modely, které se pohybují. To vše bez potřeby jakékoliv baterie. 
 
Stavebnice má za cíl zábavnou formou seznámit i ty nejmenší s alternativním zdrojem napájení. Ukázat jim, že řadu přístrojů a zařízení, zejména přenosných, nemusíme nutně napájet bateriemi, které po vyčerpání energie vyhodíme, ale že existují i jiné možnosti. Škola hrou - ideální hračka, která spojuje zábavu se vzděláním.
 
Záruka 24 měsíců.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré stavebnice pro děti
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.25 kg
MSV: 16C101

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

DAALO™ Czech Distribution