Tester hlavy motoru, 6460

Kód: 3424
Neohodnoceno
Značka: ISO
399 Kč –40 %
pol pl Tester szczelnosci uszczelki gl silnika 6460 1 (1)
399 Kč –40 % 239 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Sada je určená na indikaci přítomnosti CO2 v chladícím systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada je určená na indikaci přítomnosti CO2 v chladícím systému. Po spuštění motoru - reakční kapalina mění svou barvu, protože reaguje s výfukovými plyny kvůli svým vlastnostem.

Těsnost hlavy motoru je jedním ze základních rysů, které musí charakterizovat vůz, aby byl schopen bez problémů používat a současně je bezpečně používat. V případě problémů s motorem, které mohou naznačovat možné opotřebení těsnění hlavy, lze test snadno provést pomocí testeru těsnosti spalovacího motoru.

Připravená sada obsahuje reakční kapalinu, uzavírací ventil tvaru S a těsnicí zátku, která dovoluje, aby byla souprava instalována téměř ve všech vozech se spalovacím motorem. Kuželovitý tvar těsnící zátky činí soupravu vhodnou pro osobní i nákladní automobily, stejně jako pro zemědělské stroje. Instalace testu těsnosti hlavy těsnění hlavy motoru je jednoduchá a vyžaduje pouze odšroubování víka z chladiče nebo nádrže chladicí kapaliny a poté těsné upevnění bezpečnostní zátky tvaru kužele. Poté se hadice vzduchového uzávěru vloží do zástrčky a do ní se vloží 2 ml reakční kapaliny, aby se vytvořila vzduchová komora.

Po spuštění motoru - přednostně teplo po předchozí práci - test začíná spontánně. Reakční kapalina mění svou barvu, protože reaguje s výfukovými plyny kvůli svým vlastnostem. V případě benzínových nebo LPG motorů změní barvu na žlutou av případě vznětových motorů na zelenou. Únik těsnicí hlavy motoru způsobuje, že výfukové plyny vstupují do chladicího systému. Proto test umožňuje předběžnou diagnostiku možného úniku. Tester nevyžaduje žádné další nástroje. Sada je plně připravena k použití a objem reakční kapaliny umožňuje provádět 15 až 17 testů.

  • Uzávěr PVC tvaru S
  • reakční kapalina 35 ml
  • adaptér: 25-55 mm
  • rozměry (průměr min-max / výška) 2,5-5,5 / 5cm
  • množství reakční kapaliny: 35 ml
  • hmotnost sady: 125g
  • hmotnost sady s obalem: 154g

Doplňkové parametry

Kategorie: Auto-moto
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
MSV: 10A405
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: