EAA • Esenciální aminokyseliny

Kód: RZ8677_C30049
Neohodnoceno
484 Kč

Zvolte variantu

Detailní informace

Barva: liči, Velikost: 400 g
Skladem | RZ8677_C30049
Můžeme doručit do: 4.4.2023
484 Kč

Detailní popis produktu

Esenciální aminokyseliny ve spojení s histidinem a argininem.

Komplex esenciálních aminokyselin - obsahuje 8 esenciálních aminokyselin (valin, leucin, isoleucin, lysin, fenylalanin, methionin, tryptofan a threonin) a 2 semiesenciální - histidin a arginin. Bez cukru. Ideální pro všechny sportovce bezprostředně po tréninku, kdy je dodání extrémně rychle využitelných aminokyselin nejlepší možnou volbou.

✅ Extrémně rychle využitelné. ✅ 9000 mg EAA v dávce. ✅ Bez cukru.

Esenciální aminokyseliny (EAA), také označované jako exogenní aminokyseliny, jsou aminokyseliny, které si tělo nevytváří samo ve fyziologicky významném množství, a proto musí být dodávány ve správném poměru. Jsou nezbytné pro správné fungování těla (včetně syntézy bílkovin a dalších důležitých sloučenin obsahujících dusík, např. kreatinu, peptidových hormonů a některých neurotransmiterů).

Mezi esenciální aminokyseliny patří leucin, isoleucin, valin, lysin, threonin, methionin, fenylalanin a tryptofan. Leucin, isoleucin a valin jsou tzv. BCAA, tedy aminokyseliny s rozvětvenými postranními řetězci. Tvoří asi třetinu všech svalových bílkovin. Na druhou stranu semiesenciální aminokyseliny mohou být v lidském těle produkovány, ale jejich množství může být nedostatečné. Náš produkt obsahuje 2 relativně esenciální aminokyseliny – histidin a arginin.

Nejpříznivější podmínky pro syntézu svalových proteinů jsou takové, kdy jsou dostupné všechny EAA. Anabolický stav je proces, kdy přítomnost EAA ovlivňuje syntézu svalových bílkovin, která je rychlejší než jejich odbourávání. Stručně řečeno, fyziologicky významné zvýšení rychlosti syntézy svalových bílkovin vyžaduje adekvátní dostupnost všech esenciálních aminokyselin. Suplementace EAA pro Vás může být klíčová.

Chcete zahájit suplementaci EAA a zároveň si užívat lahodnou chuť a dobrou rozpustnost? Vsaďte na naše EAA aminokyseliny – toto je produkt vytvořený pro Vás, pokud jste fyzicky aktivní člověk a Vaše tréninky se vyznačují vysokou intenzitou!

Doporučené dávkování:

  • smíchejte 12 g (2 odměrky) EAA s 200 ml vody
  • užívejte jednu dávku 2x denně - před tréninkem a bezprostředně po něm
  • užívejte v tréninkové dny

Tabulka nutričních hodnot:

12 g
L-leucin2000 mg
L-valin1000 mg
L-isoleucin1000 mg
L-lysin1320 mg
L-fenylalanin700 mg
L-threonin1080 mg
L-methionin720 mg
L-tryptofan200 mg
L-histidin300 mg
L-arginin660 mg

Hodnoty jsou shodné pro příchuť pomeranč-citron, liči.

Složení:

Pomeranč-citron

  • L-leucin, L-lysin, L-threonin, aromata, L-valin, L-isoleucin, L-arginin, regulátor kyselosti kyselina citronová, L-methionin, L-fenylalanin, L-histidin, L-tryptofan, emulgátor rýžový škrob, sladidlo sukralóza, protispékavá látka oxid křemičitý, barvivo E 110*

Liči

  • L-leucin, L-lysin, L-threonin, aromata, L-valin, L-isoleucin, L-arginin, regulátor kyselosti kyselina citronová, L-methionin, L-fenylalanin, L-histidin, L-tryptofan, emulgátor rýžový škrob, sladidlo sukralóza, protispékavá látka oxid křemičitý, barvivo E 124*

* Může nepříznivě ovlivňovat pozornost a aktivitu dětí.

Upozornění:

Může obsahovat zanedbatelné množství derivátů mléka, sóji, cereálií obsahujících lepek (pšenice), vajec, celeru a hořčice. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívejte, pokud jste alergičtí na kteroukoli složku produktu. Není náhradou pestré stravy. Skladujte na suchém a chladném místě. Udržujte mimo dosah dětí. Chraňte před slunečním zářením.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aminokyseliny
MSV:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: